Szkolenie on-line: Granty ERC w Programie Horyzont Europa na UW – wsparcie administracyjne, 7.12.2022 r.

Biuro Międzynarodowych Programów Badawczych zaprasza na spotkanie szkoleniowe on-line pn.: Granty ERC w Programie Horyzont Europa na UW – wsparcie administracyjne

Przedmiotem szkolenia będzie omówienie aspektów kadrowo-finansowych oraz administracyjnych związanych z realizacją projektów badawczych w Programie Horyzont 2020 na przykładzie grantów ERC, a także sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie online odbędzie się 7 grudnia 2022 r. w godzinach 10:00-13:00 i zostanie poprowadzone na platformie ZOOM przez dr inż. Izabelę Drankę oraz Panią Dianę Pustułę – kierowniczkę BMPB UW.

Link do spotkania zostanie wysłany do osób zarejestrowanych.

Rejestracja on-line przez formularz Google prowadzona jest do 2.12. br. włącznie, do godz. 16:00. Proszę kliknąć w ten -> LINK

Do udziału w szkoleniu zapraszamy pracowników administracyjnych wspierających kierowników grantów ERC, realizowanych w programie „Horyzont Europa”, a także samych kierowników tychże grantów.