Kolejna edycja spotkania informacyjnego nt. programu „Horyzont Europa”, SGH, 9 grudnia 2019 r.

Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne poświęcone programowi „Horyzont Europa”, które odbędzie się 9 grudnia (poniedziałek) br. w godzinach 13:15-15:00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Miejsce spotkania:

Szkoła Glówna Handlowa w Warszawie (budynek C, sala 3B, adres: al. Niepodległości 128, 02-554 Warszawa – mapa, plan budynku).

Program:

Program spotkania w PDF

Uwaga: Spotkanie nie jest kontynuacją spotkania, które odbyło się 25 listopada na SGGW. Zachęcamy do rejestracji osoby, które nie uczestniczyły we wcześniejszym spotkaniu.

Rejestracja online:

Formularz rejestracji znajduje się pod adresem:

Prosimy o rejestrację najpóźniej do czwartku 5 grudnia br.

Ważne informacje:

• Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, część prezentowanych materiałów będzie w języku angielskim.
  • Ze względu na pojemność sali ilość miejsc ograniczona do 50 – decyduje kolejność zgłoszeń.
  • W celu uniknięcia blokowania miejsca dla innych zainteresowanych bardzo prosimy o przemyślane zapisy. W przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu prosimy o wysłanie powiadomienia na adres brelih-wasowska@adm.uw.edu.pl.
  • Minimalna liczba uczestników: 15 osób. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przesunięcia terminu warsztatów w przypadku mniejszej liczby zgłoszeń.