MSCA Individual Fellowships – spotkanie informacyjne on-line 26 maja 2020 r.

Regionalny Punkt Kontaktowy CENTRUM Programów Badawczych UE na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza na spotkanie on-line na temat Stypendiów Indywidualnych Marii Skłodowskiej-Curie, które odbędzie się we wtorek 26 maja.

Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą złożyć wniosek w ramach działań Marii Skłodowskiej-Curie Individual Fellowships lub chcą zostać opiekunem merytorycznym naukowca przyjeżdżającego z zagranicy.

Szkolenie poprowadzi mgr inż. Anna Demner z Regionalnego Punktu Kontaktowego Centrum przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW.

Program spotkania w PDF

Rejestracja na spotkanie:

Aby zapewnić stabilność połączenia liczba uczestników spotkania została ograniczona do 150 – decyduje kolejność zgłoszeń.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc na spotkaniu oraz w celu uniknięcia blokowania miejsca dla innych zainteresowanych bardzo prosimy o przemyślane zapisy do poniedziałku 25 maja do godz. 12:00 (południe).

Osoby zarejestrowane (które otrzymały automatyczne mailowe potwierdzenie zapisu) otrzymają link do spotkania na platformie Google Meet w poniedziałek 25 maja po godzinie 14:00.