Poradnik MSCA ITN 2020 oraz szkolenie pt. „Jak przygotować dobry wniosek?” 28 listopada

Poradnik MSCA ITN 2020 zawiera informacje o tym, jak prawidłowo wypełnić wniosek do otwartego konkursu MSCA ITN (zamknięcie konkursu: 14 stycznia 2020). Znalazły się w nim także wskazówki ekspertów, lista najczęściej popełnianych przez aplikantów błędów, odniesienia do dokumentów i zaleceń Komisji Europejskiej oraz inne przydatne informacje.

Inne narzędzie (tzw. self-assessment tool) opracowane w ramach projektu Net4Mobility+, pozwala aplikantom sprawdzić swoją wiedzę na temat grantu ITN.

Dnia 28 listopada 2019 r. odbędzie się szkolenie „MSCA ITN – jak przygotować dobry wniosek? Marie Skłodowska-Curie Innovative Training Networks w Programie Horyzont 2020” organizowane przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy udziale pani Anny Demner z Biura Międzynarodowych Programów Badawczych UW/RPK Centrum.

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do osób planujących złożenie projektu w najbliższym konkursie. Rejestracja oraz szczegółowy program znajdują się na stronie KPK.