Szkolenie: Jak przygotować wniosek o grant ERC? Bieżące konkursy (ERC-2023)

Szkolenie (online) dotyczące przygotowywania wniosków do konkursów ERC Starting Grant (ERC-2023-STG), ERC Consolidator Grant (ERC-2023-COG) oraz ERC Advanced Grant (ERC-2023-ADG) odbędzie w dniu 31.08.2022 r. w godzinach 10:30 – 13:00.
Szkolenie poprowadzą: Pani Diana Pustuła, kierowniczka BMPB UW oraz dr inż Izabela Dranka – st. specjalista w Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW (BMPB UW)

Omówiona zostanie cz. A wniosku – formularze administracyjne oraz budżet, cz. B1 i B2, a także będzie okazja do zadania pytań w czasie sesji „Q&A”.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza (on-line) do 30.08. br.: https://docs.google.com/forms/d/12w-YwWOzclolk_kY6PcfijfQ0avuMEwBvhBF98H8Pu8/edit

Zachęcamy do udziału w szkoleniu naukowców, którzy przygotowują wnioski do bieżących konkursów o granty ERC (StG, CoG, AdG) oraz pracowników administracji w jednostkach, które będą ich w tym wspierać.

Zespół BMPB UW ds. grantów ERC