Szkolenie on-line: Jak przygotować wniosek o ERC Advanced Grant?

Biuro Międzynarodowych Programów Badawczych (BMPB) zaprasza do udziału w szkoleniu (on-line) dotyczącym przygotowywania wniosków w ramach konkursu o ERC Advanced Grant (ERC-2023-ADG), które  odbędzie w dniu 14.04.2023 r. w godzinach 10:30 – 13:00.

Szkolenie poprowadzi Zespół BMPB UW ds. grantów ERC: Pani Diana Pustuła, kierowniczka BMPB, dr inż Izabela Dranka – st. specjalista oraz Pani Magdalena Chomicka – doradczyni ds. rozwoju ścieżki kariery naukowej.

Omówiona zostanie cz. A wniosku – formularze administracyjne oraz budżet, cz. B1 i B2, a także będzie okazja do zadania pytań w czasie sesji „Q&A”.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza (on-line) do 7.04. br.: https://forms.gle/d4VgH9UMwoA3mnCcA

Zachęcamy do udziału w szkoleniu naukowców, którzy przygotowują wnioski do bieżącego konkursu o granty ERC Advanced oraz pracowników administracji w jednostkach, które będą ich w tym wspierać.

Zespół BMPB UW ds. grantów ERC