Szkolenie (online) dotyczące przygotowywania wniosków w konkursach o ERC Starting Grants i ERC Consolidator Grants dla pracowników z UW w dn. 18.11.2021 r.

Szanowni Państwo,

szkolenie (online) dotyczące przygotowywania wniosków do konkursów ERC Starting Grant (ERC-2022-STG) i ERC Consolidator Grant (ERC-2022-COG) odbędzie w dniu 18.11.2021 r. w godzinach 9:00 – 11:30.
Szkolenie poprowadzą: ekspertka Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE (NCBR) – Pani Magdalena Chomicka oraz dr inż Izabela Dranka – st. specjalista w Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW (BMPB UW) i Pani Diana Pustuła, kierowniczka BMPB UW.

Omówiona zostanie cz. A wniosku – formularze administracyjne i budżet, cz. B1 i B2, a także będzie okazja do zadania pytań w czasie sesji „Q&A”.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w nim dr inż. Izabel Drance na adres e-mailowy: Izabela.Dranka@adm.uw.edu.pl, tel. 22-55 20 743.

Zachęcamy zarówno naukowców jak i pracowniów administracji Uniwersytetu do uczestnictwa w szkoleniu!

Zespół BMPB UW ds. grantów ERC