Szkolenie: WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA W PROJEKTACH – OCHRONA I OBRÓT ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PROGRAMU HORYZONT 2020

Regionalny Punkt Kontaktowy CENTRUM Programów Badawczych UE na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE
zapraszają na szkolenie:

• Termin: 26 listopada 2018, godzina 9:00 – 14:15
  • Miejsce: Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Pałac Kazimierzowski, sala J. Brudzińskiego (parter)

Szkolenie skierowane jest do naukowców biorących udział w projektach badawczych, w tym w szczególności tych finansowanych ze środków programu Horyzont 2020, oraz pracowników administracji instytucji naukowych odpowiedzialnych za zarządzanie projektami badawczymi oraz własnością intelektualną w projektach badawczych UE.

PROGRAM SZKOLENIA

REJESTRACJA