TECNIOSpring PLUS – program stypendialny dla doświadczonych naukowców

ACCIÓ – CATALONIA TRADE & INVESTMENT,  państwowe przedstawicielstwo Regionu  Katalonii, rozpoczyna w październiku 2016r. nabór zgłoszeń do nowej edycji programu stypendialnego dla doświadczonych  naukowców z różnych dziedzin, TECNIOSpring PLUS. Program umożliwia 2 –letnią pracę naukowa na terenie Katalonii (Hiszpania) i jest współfinansowany w ramach działań ‘’Maria Skłodowska-Curie’’.

Program oferuje 2-letnie kontrakty dla doświadczonych badaczy, umożliwiające przeprowadzenie praktycznych prac badawczych w placówce naukowej lub biorącej udział w programie firmie katalońskiej.

Program TECNIOspring Plus jest skierowany zwłaszcza do naukowców zajmujących się następującymi szeroko rozumianymi dziedzinami: Technologia żywności, Systemy Przemysłowe, Zrównoważony transport, Chemia, Energetyka, Medycyna i Technologie dla zdrowia, Design-Based industries, Experience-based Industries. Program jest nakierowany zwłaszcza na specjalistów z dziedzin takich jak Informatyka, Nanotechnologie, Fotonika, Biotechnologia, Rozwój zaawansowanych technologii materiałów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.tecniospring.eu gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów.

W razie zainteresowania udziałem w programie lub dodatkowych pytań, bardzo prosimy o kontakt    (w jęz. angielskim lub hiszpańskim) na adres:  tecniospring.accio@gencat.cat lub tel.  (+34) 93 552 40 88  albo (+34) 93 476 72 94 (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00.). Przy kontakcie prosimy o wskazanie, że otrzymali Państwo zaproszenie do udziału w programie od Biura ACCIÓ CATALONIA TRADE & INVESTMENT w Warszawie.

Załączamy także ulotkę informacyjną oraz prezentację programu.

flyer-tecniospring-plus tecniospring-plus_eng

Organizatorem programu jest ACCIÓ CATALONIA TRADE&INVESTMENT, państwowa instytucja z siedzibą w Barcelonie, wspierająca firmy katalońskie zagranicą oraz polskich inwestorów w Katalonii. ACCIÓ działa od 1987 r. poprzez 37 biur na całym świecie.  http://www.catalonia.com/en/