Warsztaty pt. „Podstawy komunikacji i upowszechniania wyników w międzynarodowych projektach badawczych” 17 grudnia

RPK Centrum przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW zaprasza na warsztaty pt. „Podstawy komunikacji i upowszechniania wyników w międzynarodowych projektach badawczych”, które odbędą się 17 grudnia (wtorek) br. w godzinach 09:15-11:30.

Miejsce spotkania:

Sala konferencyjna Biura Gospodarczego (Kampus Główny UW, budynek Auditorium Maximum, I piętro).

Program warsztatów

Spotkanie poprowadzi Marta Brelih-Wąsowska z Biura Międzynarodowych Programów Badawczych/RPK Centrum.

Warsztaty adresowane są do:

  • osób planujących składać wnioski konkursowe (w najbliższych konkursach programu Horyzont 2020 i nie tylko),
  • osób zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów badawczych, szczególnie w działania dotyczące komunikacji i zapewnienia trwałości wyników projektu.

Rejestracja online:

Prosimy o rejestrację najpóźniej do piątku 13 grudnia do godz. 14:00.

Ważne informacje:

  • Udział w warsztatach jest darmowy.
  • Warsztaty będą prowadzone w języku polskim, jednak materiały, na których będą pracowali uczestnicy, będą w językach polskim i angielskim.
  • Ze względu na pojemność sali ilość miejsc ograniczona do 15 – decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na warsztatach oraz w celu uniknięcia blokowania miejsca dla innych zainteresowanych bardzo prosimy o przemyślane zapisy.
  • W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach prosimy o niezwłoczne wysłanie powiadomienia na adres marta.brelih-wasowska@adm.uw.edu.pl.
  • Minimalna liczba uczestników: 8 osób. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przesunięcia terminu warsztatów w przypadku mniejszej liczby zgłoszeń.