Zarządzenie Rektora UW w sprawie ograniczonej możliwości pracy badawczej na terenie uczelni od 4 maja

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego Prof. Marcin Pałys wydał dwa nowe zarządzenia: o wprowadzeniu ograniczonej możliwości pracy badawczej na terenie uczelni od 4 maja oraz o przedłużeniu zawieszenia zajęć na uczelni do 24 maja.

Praca badawcza w budynkach UW będzie możliwa w ograniczonym zakresie od poniedziałku 4 maja. Jeśli władze państwowe nie przedłużą obowiązywania ograniczeń w działalności uczelni, to od 25 maja będą mogły być realizowane zajęcia dydaktyczne na terenie uczelni, ale tylko te, które do tej pory nie odbywały się zdalnie i jednocześnie wymagają fizycznego zaangażowania studentów.

Zaktualizowany kalendarz akademicki zostanie opublikowany po 3 maja.

Więcej informacji na stronie UW.